100% bezpłatne szkolenie online + PREZENTY!

Jak za pomocą 6-etapowego, powtarzalnego procesu, wygenerowałem 133 309 zł
w 10 dni, na produkcie za 99zł?

Ten proces wykorzystujemy w każdej kampanii i jeszcze NIGDY nie zawiódł.

Piątek • 21 maja 2021 • 10:00

Bartek Popiel - konsultant specjalizujący się
w dużych i dochodowych kampaniach sprzedażowych.

Założyciel bloga na temat przedsiębiorczości LiczySieWynik.pl, którego każdego miesiąca odwiedza ponad 50 000 osób. 

Pomaga profesjonalistom opakować ich wiedzę w dochodowe produkty online.

Na tym bezpłatnym szkoleniu online dowiesz się między innymi:

Jaka była idea przewodnia całej kampanii, którą chciałem “zarazić” jak najwięcej osób? Dobra idea przemawia zarówno do serca, jak i do rozumu. Dlatego pomijanie tego elementu jest dużym błędem. 

Jaki był dominujący komunikat, który powtarzał się zarówno na etapie kampanii jak i sprzedaży? (i dlaczego ustalenie takiej narracji, to szalenie ważna sprawa?)

Jakie materiały zostały opublikowane na etapach: prekampanii, kampanii i w oknie sprzedażowym? Dlaczego właśnie takie? Dlaczego w takiej, a nie innej kolejności?

Kogo postawiliśmy w roli wroga, z którym należy się rozprawić? Twój produkt musi być świeży. Unikalny. Musi pokazywać nową - lepszą - perspektywę, lub obalić mity, w które wierzą klienci. Pokaż, że, to co robisz, to nie tylko biznes, ale też misja i chęć zmiany panującego Status Quo. 

Jak rozłożyła się sprzedaż w poszczególnych dniach okna sprzedażowego i dlaczego zdecydowałem się na zorganizowanie premiery o 10:00 rano, zamiast o 20:00?

🎁 PREZENTY! 🎁


DLA WSZYSTKICH
ZAPISANYCH OSÓB

Zapisz się nawet, jeśli nie będzie Cię z nami na żywo - do wszystkich zapisanych osób tuż po szkoleniu wyślemy mapę myśli, na podstawie której poprowadzę ten webinar.


DLA OSÓB OBECNYCH
NA ŻYWO

Jeśli będziesz na żywo i zostaniesz z nami do końca szkolenia, otrzymasz checklistę - dzięki której zweryfikujesz czy znasz i masz podstawy, aby przeprowadzić epicką kampanię :)

Zapraszam serdecznie!

©2021 LiczySieWynik.pl